סודות הדרוזים בדלית אל כרמל

הטיול שיחשוף בפניכם קיר גרפיטי מדהים, טעמים מהמטבח הדרוזי האותנטי, מפגשים עם מקומיים והסבר על האמונה הדרוזית בגלגול נשמות .

 

קיר הגרפיטי / ניחשף לאומנות רחוב מרהיבה בדלית אל כרמל. קיר גרפיטי אדיר בכניסה לכפר וכמה ציורי גרפיטי של האמן שפיק כמאל בלב הכפר.

 

מהמטבח הדרוזי באהבה / במטבחה של היאם נהנה מפיתה דרוזית עם לבנה ושמן זית, חמה מהסג' ולצידה קפה שחור עם הל. נדבר על קשר הדם הדרוזי-יהודי והגיוס לצבא.

 

מפגשים עם מקומיים / מפגש עם יזמית דרוזית מסורתית לשיחה על מצחי תה ומרפא, מפגש עם איש הכנאפה בדליה, מפגש עם איש רוח דרוזי ומפגש עם צעירה שחזרה מתחום התקשורת אל הכפר והמסורת הדתית (בכל סיור נפגוש 2-3 דמויות מקומיות)

 

הלב העתיק של הכפר / הרחוב העתיק והפחות מוכר בנוי אבן ובן מאות שנים, משובץ תמונות מהוואי החיים המקומי, בית תפילה והמבנה ההיסטורי של בית אליס ולורנס אוליפט.

 

גלגול נשמות / נשמע הרצאה שתעשה לנו סדר: מיהם הדרוזים, מדוע קשרו נפשם בהגנה על מדינת ישראל, מהם מנהגי אנשי הדת הדרוזים ואמונתם בגלגול נשמות.

 

ארוחה דרוזית / נהנה מארוחה בשרית כשרה במטבח דרוזי בלב הכפר, ממולאים, קבבים, מקלובה, במיה, מגוון סלטים, שתייה קלה, קינוח מתוק וקפה שחור חזק.

 

 

 

 

לקבלת הצעה ליום גיבוש/יום כיף  לקבוצה התקשרו

052-3509529 ואחזור אליכם עוד היום!

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלחו

שם​

Name

תודה על פנייתך, ניצור קשר בהקדם

טלפון​

Phone number

מייל​

Mail adress 

הודעה

Message

צרו קשר

 

צהלה ברוש  Tzahala 

נייד: 052-3509529

ת.ד. 4447 זכרון יעקב

פקס: 04-6290139

tzahala@ecotour.co.il